Forside    |    Produkter    |    Vision/Mission    |    Historie-Worldwide    |    Medarbejdere    |    Kontakt   

Medarbejdere

Karsten Mathiasen, Country Manager + Jylland Midt Alexzander Bøtker, Area Manager Sjælland

Carsten Back,  Area Manager

karsten.mathiasen@houghtonintl.com
alexz.botker@houghtonintl.com
carsten.bach@houghtonintl.com






John Juel, Area Manager Kirsten Slej Hansen, Økonomiansvarlig
Marlene Pejtersen, Indkøbskoordinator
john.juel@houghtonintl.com
kirsten.hansen@houghtonintl.com
marlene.pejtersen@houghtonintl.com







Randi Valentin, Salgskoordinator

www.houghton.dk

randi.valentin@houghtonintl.com

 

 



Houghton Danmark A/S | Energivej 3, 4180 Sorø | Tlf. +45 45 85 23 00 | Fax +45 45 83 12 20 | E-mail: houghton@houghton.dk