Forside    |    Produkter    |    Vision/Mission    |    Historie-Worldwide    |    Medarbejdere    |    Kontakt   

Medarbejdere

Karsten Mathiasen, Country Manager + Jylland Midt Alexzander Bøtker, Area Manager Sjælland

Carsten Back, Area Manager, Jylland Nord

karsten.mathiasen@houghtonintl.com
+45 61621707
alexz.botker@houghtonintl.com
+45 61621334
carsten.bach@houghtonintl.com
+45 20530082






John Juel, Area Manager, Jylland Syd/Fyn Kirsten Slej Hansen, Økonomiansvarlig
Marlene Pejtersen, salgskoordinator
john.juel@houghtonintl.com
+45 28871805
kirsten.hansen@houghtonintl.com
marlene.pejtersen@houghtonintl.com







Randi Valentin, indkøbskoordinator

www.houghton.dk

randi.valentin@houghtonintl.com

 

 



Houghton Danmark A/S | Energivej 3, 4180 Sorø | Tlf. +45 45 85 23 00 | Fax +45 45 83 12 20 | E-mail: houghton@houghton.dk