Forside    |    Produkter    |    Vision/Mission    |    Historie-Worldwide    |    Medarbejdere    |    Kontakt   

Medarbejdere


Jørgen Johansen, Adm. direktør John Juel, Area Manager Karsten Mathiasen, Area Manager
jorgen.johansen@houghtonintl.com
john.juel@houghtonintl.com
karsten.mathiasen@houghtonintl.com






Carsten Back,  Area Manager

Randi Valentin, Salgskoordinator

Ann Christine Kjær, Indkøbskoordinator

carsten.bach@houghtonintl.com

randi.valentin@houghtonintl.com
ann.christine@houghtonintl.com






www.houghton.dk

Kirsten Slej Hansen, Økonomiansvarlig

 

 

kirsten.hansen@houghtonintl.com


Houghton Danmark A/S | Energivej 3, 4180 Sorø | Tlf. +45 45 85 23 00 | Fax +45 45 83 12 20 | E-mail: houghton@houghton.dk